Tutaj jesteś: Strona główna » Zwrot i wymiana

Kategorie

Kontakt

  • Krzysztof Zieliński
  • Krzysztof Zieliński
    NIP: 7262374538
  • E-mail:sklep@reczne-robotki.pl
  • Telefon884 370 021
  • Godziny działania sklepu8.00-15.00
    Proszę o niewykorzystywanie danych teleadresowych do przesyłania zapytań o pozwolenie wysłania oferty, reklam i innego rodzaju SPAM-u i śmieci.

Zwrot i wymiana

Dziękujemy za zakup liczymy, że zakup spełni Państwa oczekiwania, jeśli z jakiś powodów otrzymany produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, mają Państwo (jako konsument) 14 dni (liczone od dnia otrzymania przesyłki) na zwrot bez podania przyczyny. Możecie również Państwo w ciągu 30 dni od zakupu dokonać wymiany produktu na inny. Zwracany produkt musi być oryginalnie zapakowany, nie może nosić śladów użycia - musi nadawać się do powtórnej sprzedaży.
Informujemy jednocześnie, że część towarów takich jak np. Bielizna wyłączona jest z możliwości zwrotu.
Należy wypełnić formularz zwrotu wydrukować go i dołączyć do zwracanego towaru. Formularz możesz pobrać z naszej strony w formacie
.doc lub .pdf
Spakować zwracany towar, dowód zakupu PARAGON, wypełniony formularz zwrotu, całość wyślij przesyłką listową (nie paczką) chyba, że gabaryt lub waga przesyłki nie pozwalają na odesłanie listem.
adresowanie  W takim wypadku należy towar odesłać
PACZKA+ zaznaczając opcję odbiór w punkcie i jako punkt odbioru wpisać 91-860 Łódź “FUP ŁÓDŹ11” ul.Łagiewnicka 99 paczka taka jest tańsza od zwykłej paczki i trafia do urzędu pocztowego w którym jestem codziennie.
Przesyłkę należy odesłać na adres:
Krzysztof Zieliński
Łagiewnicka 103 A
91-855 Łódź
Nie odbieram przesyłek pobraniowych
Przesyłkę można zwrócić również do paczkomatu LOD81M w Łodzi ul.Rysownicza 37 podając jako odbiorcę mail: ariel6@poczta.onet.pl i nr tel. 605 260 188

Jeśli w przesyłce są jakieś braki lub niezgodności prosimy o kontakt. Pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie 884 370 021 od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.00, mailowo lub przez masenger na naszym profilu Facebook.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu