Tutaj jesteś: » » Filc o grubości 1 mm na metry bieżące

Kategorie

Kontakt

 • Krzysztof Zieliński
  NIP: 7262374538
 • E-mail:sklep@reczne-robotki.pl
 • Telefon884 370 021
 • Gadu Gadu46242899
 • Godziny działania sklepu

  10.00-14.30

  Proszę o niewykorzystywanie danych teleadresowych do przesyłania zapytań o pozwolenie wysłania oferty, reklam i innego rodzaju SPAM-u i śmieci.

Filc o grubości 1 mm na metry bieżące

Filc o grubości 1 mm na metry bieżące

Filc poliestrowy o grubości  1 mm do różnego rodzaju ozdób i aplikacji. Nadaje się do scrapbookingu i innych prac kreatywnych. Filc przeznaczony do różnorodnych technik plastycznych. Łatwy do sklejania, wycinania, zszywania. Kolory mocne, nasycone, nie odbarwiają się w kontakcie z wodą lub światłem słonecznym. Filc jest bardzo dobrej jakość, dobrze się układa, nie rozciąga się.
Filc docinany jest z belki szerokość ok.84 cm. Filc sprzedawany jest na pełne metry bieżące. Zakup 1 szt to 1 mb. Przy zakupie więcej niż 1 szt (1 metra) otrzymają Państwo filc w jednym kawałku o żądanej długości. W przypadku wyboru wysyłki Pocztą Polską filc jest składany przy wysyłce kurierem zwijany w rulon.

Posiadam także filc o różnej grubości 2 lub 4 mm; w gotowych arkuszach jak i cięty na metry z belki. Istnieje również możliwość zakupu całych belek filcu - w bardzo atrakcyjnej cenie. Filc w belkach jest szczególnie dedykowany dla hafciarni jako podszycia dla haftu i wykonywanie aplikacji przy pomocy lasera.
Kolory na zdjęciu mogą odbiegać od oryginału w zależności od ustawień monitora.

PRZYKŁADOWE PRACE WYKONANE Z FILCU

arkusze filcarkusze filc arkusze filcarkusze filc

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje